Wakacje w GOKSiR

Domy do góry nogami, wędrówka w czasie do wczesnośredniowiecznego świata czy podróż kolejką wąskotorową, a może zajęcia plastyczne, gry i zabawy? To wszystko i wiele innych atrakcji już w wakacje w GOKSiR.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z gminy Niedrzwica Duża w wieku 6 – 12 lat do skorzystania z naszej oferty wakacyjnej. Zajęcia odbywać się będą w dniach 24 czerwca – 12 lipca, w każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. 10:00 – 13:00. W planach mamy gry i zabawy, zajęcia warsztatowe, a także wycieczki:

26 czerwca – wycieczka do Muzeum Wsi Lubelskiej (gra terenowa oraz zwiedzanie skansenu z przewodnikiem) oraz zwiedzanie Ogrodu Botanicznego z przewodnikiem. Koszt 40 zł/osoba. (bilet wstępu + transport).

3 lipca – wycieczka do Muzeum Grodzisko Żmijowiska koło Kazimierza Dolnego (zwiedzanie i lekcja muzealna) oraz przejazd kolejką wąskotorową z Karczmisk połączony z ogniskiem. Koszt 50 zł (bilet wstępu + prowiant + transport).

10 lipca – wycieczka do Farmy Iluzji (zwiedzanie z przewodnikiem oraz pokaz iluzjonisty). Koszt 70 zł (bilet wstępu + transport).

Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu: 81 517 51 59, 660 410 578, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w biurze GOKSiR przy ul. Lubelskiej 10 w Niedrzwicy Dużej.

wakacje 19