„Nie tylko Strauss” - czyli koncert noworoczny w GOKSiR

13 stycznia 2019 r., o godz.18:00 zapraszamy na niezwykły koncert w wykonaniu Kwartetu Salonowego CONCERTO.

Kwartet Salonowy Concerto tworzą muzycy związani zawodowo z orkiestrą Filharmonii Lubelskiej oraz lubelskim szkolnictwem muzycznym. Obok koncertów muzyki klasycznej muzyków łączy chęć przekazywania radości płynących z utworów o charakterze "łatwym, lekkim i przyjemnym". Zespół gra szeroko pojętą muzykę rozrywkową. W repertuarze można usłyszeć czardasze, walce, tanga, standardy muzyki filmowej i jazzowej. Dewizą zespołu jest profesjonalizm służący dobrej zabawie. Zespół występuje w składzie: Natalia Kozub - skrzypce, Andrzej Mazur - klarnet, Mirosław Kozub - wiolonczela i Marta Szermińska – fortepian.

Koncert, na który Państwa zapraszamy, w małej cząstce nawiązuje do tradycji słynnych wiedeńskich Koncertów Noworocznych Filharmoników Wiedeńskich. No może nie z takim rozmachem, ale z równie pięknym repertuarem. Szczęśliwie, nasi widzowie nie będą zmuszeni tak jak w Wiedniu zapisywać się z rocznym wyprzedzeniem na losowanie limitowanej puli biletów, ponieważ wstęp jest bezpłany jako prezent dla mieszkańców na rozpoczęcie Nowego Roku.

W wykonaniu Kwartetu Salonowego CONCERTO usłyszymy uwielbiane przez publiczność walce Johanna Straussa, utwór ze znakomitego musicalu „Skrzypek na dachu”, Czardasz – Vitorio Monti, Tango Jacoba Gade oraz wiele, wiele innych utworów.

Przedstawiamy sponsorów koncertu:
- Bank Spółdzielczy w Niedrzwicy Dużej
- M-AN Obrót zwierzętami sp.j. Henryk Moskwa, Paweł Moskwa
- Alfa-Bet Niedrzwica Duża, producent betonu towarowego oraz prefabrykatów budowlanych

bank niedrzwica man  alfa-bet

kwartet Concerto